Home > دانشگاه
Viewed 44 times 4 Answers
0

، بعد از سابمیت اپلیکیشن از طریق سایت OCAS و دریافت ایمیل تایید سابمیت از طرف کالج کار دیگه ای لازم هست که انجام بدیم یا فقط باید منتظر جواب بمونیم؟

2021-09-17 18:20:00 Ontario دانشگاه #کالج
4 Reply

سلام تو ایمیل نوشته بررسی میکنند و خبر میدن نتیجه رو درسته ؟ از نظر کالج نه کار دیگه ای لازم نیست انجام داد اما پیشنهادهای من برای اینکه این تایم انتظارتون مفید باشه: اگه پذیرشتون مشروطه بهترین زمان که وقت بزارید برای خوندن زبان موازیش دنبال کارهای ویزا و درست کردن اکانت تو سایت اداره مهاجرت باشید مدارکتون اماده کنید و‌ بدید ترجمه تمکن مالی خودتون بسازید وقت بزارید برای نوشتن استادی پلن

2021-09-18 10:25:00

بله نوشته ما اپلیکیشن شما را دریافت کردیم و بعد از بررسی برای ادامه کار بهتون خبر میدیم، ولی سوال اینجاست که من برای می سابمیت کردم در حالی که تو سایت برای می نوشته upcoming میخوام بدونم اینکه الان برنامه باز نشده و من سابمیت کردم مشکلی پیش نمیاد و اپلیکیشن من بررسی میشه؟ مواردی که اشاره کردید همه حاضر هست و فقط نامه پذیرش کم هست برای اپلای ویزا ضمنا فکر نمیکنم پذیرش کاندیشنال بدن چون نمره زبانم خوبه و نمره مورد نیاز کالج رو پوشش میده

2021-09-18 10:29:00

اینکه سابمیت کردید الان ، نه مشکلی پیش نمیاد اما اینکه بررسی میکنند الان رو من نمیدونم!

2021-09-20 08:50:00

ممنون از راهنماییتون

2021-09-20 09:11:00

QAmon

Similar Question:

#کالج